ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА, СПОРТ ТА ЗДОРОВ’Я РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ»

Шановні колеги, аспіранти, магістранти, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у IІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Фізична культура, спорт та здоров’я різних груп населення», яка проходитиме 17 грудня 2020 року у Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту і здоров’я.

Наукові напрямки:

1. Фізичне виховання різних груп населення;
  2. Удосконалення підготовки спортсменів різної кваліфікації;
  3. Медико-біологічні аспекти фізичної культури та спорту;
  4. Здоров’я людини, фізична реабілітація та фізична рекреація;
  5. Психолого-педагогічні аспекти фізичної культури та спорту;
  6. Історичні аспекти розвитку фізичної культури та спорту в Україні;

Матеріали наукових доповідей будуть розміщені на сайті університету у http://cdu.edu.ua/ з 20 грудня по 31 грудня 2020 року. За результатами конференції буде видано електронний збірник статей наукових доповідей і сертифікат учасника, розсилка яких буде здійснюватися після проведення конференції електронною поштою, яка буде вказана в авторській довідці.

Участь у конференції безкоштовна.

Оргкомітет та редакційна рада залишає за собою право на відбір публікацій для збірника матеріалів.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Матеріали та заявки учасників направляються тільки по електронній пошті (sport_fizkult@ukr.net).

Термін подачі наукових статей – до 15.12.2020 р.

Деталі : інформаційний лист