• Наш інститут добре відомий та визначний не тільки в Україні, а й у світі
  • Наш інститут добре відомий та визначний не тільки в Україні, а й у світі.
  • В здоровому тілі здоровий дух

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я здійснює підготовку:

• бакалаврів середньої, спеціальної освіти та фізичної культури і спорту;
  • магістрів середньої освіти, фізичної культури і спорту, спортивної фізіології.

Для успішного оволодіння професією інститут має:

• 9 методичних кабінетів;
  • 5 спортивних залів:ігровий, боротьби, силової підготовки, карате; боксу;
  • 7 наукових лабораторій;
  • 1 комп’ютерний клас;
  • 11 навчальних аудиторій з наочним матеріалом профільних дисциплін.

Навчання забезпечують:

• 4 Заслужених тренери України;
  • 3 доктори наук, професори;
  • 30 кандидатів наук, доцентів;
  • 5 відмінників освіти;
  • 18 старших викладачів – провідних фахівців у своїх видах спорту.

Олімпійський урок 2019

6 вересня на університетській площі відбувся Олімпійський урок-2019.
Розпочався захід із ранкової руханки, яку провела Добровольська Рита, 2-З (магістр ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я).Світлина від Признавашки Іфка.
Наші спортсмени зберігають лідерство на обласній арені, а також сміливо заявляють про себе на весь світ. На даний час в ЧНУ працюють і навчаються 7 майстрів спорту України міжнародного класу; 41 майстер спорту України; понад 100 кандидатів у майстри спорту; 73 студенти включено у склад збірних команд України; 64 студенти — спортивний резерв України. Долучилися до університетської громади представники Національного олімпійського комітету України в Черкаській області: голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, перший заступник відділення НОК у Черкаській області Антон Скачков, а також начальник Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олена Скринська, голова відділення Олімпійської академії в Черкаській області Микола Холоденко, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко, проректор з освітньо-виховної іміджевої діяльності Галина Гаврилюк, голова профкому Анатолій Стеценко.Світлина від Признавашки Іфка.
Після чого всі охочі мали змогу випробувати свої спортивні навички на 16-ти локаціях. Серед них: художня та спортивна гімнастика , еквілібристика, фітнес, східні єдиноборства, бокс, греко-римська боротьба, міні-футбол, волейбол, баскетбол, велоспорт, академічне веслування, стрільба з лука, фехтування, армрестлінг, пауерліфтинг, гирьовий спорт.Світлина від Признавашки Іфка.

Хочеться висловити щиру вдячність ректорату Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та викладачам навчально-наукового інституту фізичного виховання, спорту і здоров‘я за величезний внесок у спортивний розвиток нашого університету.