Химич Володимир Йосипович

Голова спортивного клубу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, старший викладач, КМС з л/а, Відмінник освіти України.

Народився 20 липня 1954 року у смт. Катеринопіль Черкаської області. У 14 років встановив рекорд області зі стрибків у висоту. З 1975 до 1979 року здобував вищу освіту на факультеті фізичного виховання Черкаського педагогічного інституту. З 1979 до 1980 року працював директором спортивної школи «Буревісник». З 1980 до 1984 був на посаді викладача кафедри спортивних дисциплін Черкаського державного педагогічного інституту. З 1984 до 2014 року – голова спортивного клубу «Богдан» ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я здійснює підготовку:

• бакалаврів середньої та спеціальної освіти, фізичної культури і спорту;
  • магістрів середньої освіти, фізичної культури і спорту, спортивної фізіології.

Для успішного оволодіння професією інститут має:

• 9 методичних кабінетів;
  • 5 спортивних залів:ігровий, боротьби, силової підготовки, карате; боксу;
  • 7 наукових лабораторій;
  • 1 комп’ютерний клас;
  • 11 навчальних аудиторій з наочним матеріалом профільних дисциплін.

Навчання забезпечують:

• 4 Заслужених тренери України;
  • 3 доктори наук, професори;
  • 30 кандидатів наук, доцентів;
  • 5 відмінників освіти;
  • 18 старших викладачів – провідних фахівців у своїх видах спорту.