Хоменко Ірина Миколаївна

Заступник директора з навчальної роботи. Викладач кафедри ТМФВ та спортивних ігор.

Народилася 19 червня 1978 року в місті Черкаси. У 1995 році закінчила ЗОШ № 32 міста Черкаси, з 1996 до 2011 року – навчалася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, де здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» за спеціальністю «Українська філологія» та освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр» за спеціальністю «Фізичне виховання».

З 1996 року і донині працює у ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, обіймаючи посади секретаря дирекції (до 2002 року), старшого лаборанта, а потім і викладача кафедри ТМФВ та спортивних ігор. Викладає дисципліни: «Теорія і методика фізичного виховання», «Ознайомча практика», «Методика фізичного виховання дітей». Автор 10 наукових публікацій. У 2016 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: "Управління розвитком контрольно-аналітичної компетентності викладачів фізичного виховання" за спеціальністю 13.00.06 - Теорія і методика управління освітою. Науковий керівник: професор, доктор педагогічних наук  Шпак В. П.

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я здійснює підготовку:

• бакалаврів середньої та спеціальної освіти, фізичної культури і спорту;
  • магістрів середньої освіти, фізичної культури і спорту, спортивної фізіології.

Для успішного оволодіння професією інститут має:

• 9 методичних кабінетів;
  • 5 спортивних залів:ігровий, боротьби, силової підготовки, карате; боксу;
  • 7 наукових лабораторій;
  • 1 комп’ютерний клас;
  • 11 навчальних аудиторій з наочним матеріалом профільних дисциплін.

Навчання забезпечують:

• 4 Заслужених тренери України;
  • 3 доктори наук, професори;
  • 30 кандидатів наук, доцентів;
  • 5 відмінників освіти;
  • 18 старших викладачів – провідних фахівців у своїх видах спорту.