Нечипоренко Леонід Анатолійович

Директор Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент. Відмінник освіти України.

З 1989 року працює на кафедрі спортивних дисциплін. За період роботи підготував і видав 5 навчальних посібників, понад 30 статей, захистив кандидатську дисертацію.

Головний тренер збірної команди Черкаської області з легкої атлетики, тренер національної збірної України з легкої атлетики. Підготував майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, п’ять майстрів спорту. Серед його вихованців є чемпіони України, переможці та призери міжнародних змагань, члени національної збірної України з легкої атлетики.

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я здійснює підготовку:

• бакалаврів середньої та спеціальної освіти, фізичної культури і спорту;
  • магістрів середньої освіти, фізичної культури і спорту, спортивної фізіології.

Для успішного оволодіння професією інститут має:

• 9 методичних кабінетів;
  • 5 спортивних залів:ігровий, боротьби, силової підготовки, карате; боксу;
  • 7 наукових лабораторій;
  • 1 комп’ютерний клас;
  • 11 навчальних аудиторій з наочним матеріалом профільних дисциплін.

Навчання забезпечують:

• 4 Заслужених тренери України;
  • 3 доктори наук, професори;
  • 30 кандидатів наук, доцентів;
  • 5 відмінників освіти;
  • 18 старших викладачів – провідних фахівців у своїх видах спорту.