Король Тетяна Анатоліївна

Викладач.

Народилася 28 грудня 1988 року в місті Сміла. У 2006 році закінчила НВК «ЗОШ Ӏ ступеня – гімназію ім. В.Т. Сенатора» в місті Сміла. В 2011 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Фізичне виховання та спорт» та отримала диплом з відзнакою магістра фізичного виховання. З 2011 року працювала викладачем кафедри фізичного виховання ЧНУ ім. Б. Хмельницького. З 2018 року працює викладачем кафедри спортивних ігор. Є автором і співавтором 18 друкованих праць, серед яких 16 публікацій наукового та 2 навчально-методичного характеру («Волейбол», 2014 р., «Баскетбол»,2015р.). Викладає дисципліни: "Спортивні ігри та методика їх викладання" та "Рекреаційні ігри".