Артюшенко Олександр Федорович

завідувач кафедри спортивних дисциплін, кандидат педагогічних наук, професор.

Має понад 140 наукових і методичних публікацій, у тому числі й міжнародних, 8 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України. Три олімпійські цикли (з 1972 по 1984 рр.) очолював роботу КНГ (комплексної наукової групи) збірної команди СРСР з легкої атлетики по групі видів спринтерського та бар’єрного бігу. Протягом багатьох років успішно здійснює підготовку кандидатів наук. За період роботи Артюшенка О. Ф. на посаді завідувача кафедри 10 викладачів цієї кафедри захистили кандидатські та докторські дисертації, три викладача стали Заслуженими тренерами України, підготовлена велика кількість майстрів спорту та призерів чемпіонатів України, Європи, світу, учасників Олімпійських ігор. Професійна діяльність відмічена знаком «Відмінник освіти України», медаллю А. С. Макаренка за заслуги в галузі освіти і педагогічної науки.