Нечипоренко Леонід Анатолійович

доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, головний тренер збірної команди Черкаської області з легкої атлетики, тренер національної збірної України з легкої атлетики.

На кафедрі працює з 1989 року. За період роботи підготував і видав 5 навчальних посібників, понад 30 статей, захистив кандидатську дисертацію. Підготував майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, п’ять майстрів спорту. Серед його вихованців є чемпіони України, переможці та призери міжнародних змагань, члени національної збірної України з легкої атлетики. За сумлінну і плідну роботу присвоєно звання «Відмінник освіти України», багато років визнається й нагороджується як кращий тренер області з легкої атлетики, має багаточисельні подяки.