Пустовалов Віталій Олександрович

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Народився 4 квітня 1974 року в селі Худяки, Черкаського району, Черкаської області. У 1991 році закінчив Худяківську загальноосвітню школу I-III ступенів. Протягом 1991-1992 років навчався у Черкаському професійно-технічному училищі № 17. З 1992 до 1996 року навчався на факультеті фізичної культури Черкаського державного університету імені Богдана Хмельницького. В період з 1996 до 1999 року працював вчителем фізичної культури в Чорнявській загальноосвітній школі I-III ступенів Черкаського району Черкаської області. На кафедрі ТМФВ та спортивних ігор, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького працює з 1999 року. Протягом 2001-2004 років навчався в аспірантурі. У 2009 році захистив кандидатську дисертацію. Є автором і співавтором 25 публікацій у вітчизняних та закордонних наукових виданнях та навчально-методичних посібників «Волейбол (теорія і методика навчання)» та «Рухливі ігри». Викладає дисципліни: "Спортивні ігри та методика їх викладання", "Рекреаційні ігри", "Педагогіка спортивної діяльності" та ін.