Фролова Людмила Сергіївна

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент,

Заслужений тренер України з гандболу

Народилася 15 червня 1962 року у м. Черкаси. У 1979 р. закінчила Черкаську середню школу № 10, а у 1985 році – факультет фізичної культури Черкаського державного педагогічного інституту. Працювала старшим тренером відділення гандболу Черкаської дитячо-юнацької комплексної школи № 1. З 1992 року на базі своїх вихованок створила жіночу гандбольну команду «Мальва», серед гравців якої 25 кандидатів у майстри спорту, 4 майстри спорту України, майстер спорту міжнародного класу. У 2001 році за внесок у розвиток гандболу в Україні та досягнення її вихованки Резнір Олени на міжнародній арені (срібний призер Чемпіонату Європи), присвоєно звання Заслуженого тренера України.

У 2002 році прийшла працювати на посаду старшого викладача кафедри спортивних ігор Черкаського державного університету імені Богдана Хмельницького. У 2010 році захистила дисертацію кандидата наук з фізичного виховання і спорту на тему «Формування тактичного мислення гандболісток у процесі багаторічного спортивного удосконалення», а у 2013 році присвоєно вчене звання доцент. Співавтор 2 патентів на корисну модель: «Спосіб визначення психофізіологічних характеристик для оцінки рівня спеціальної підготовленості спортсменів у командних спортивних іграх» (2009), «Спосіб визначення амплуа гравців у командних спортивних іграх» (2013). Автор більше 50 науково-методичних праць (див. список у вкладеннях). Є керівником наукової групи, що працює за науково-дослідницькою темою «Теоретико-методичні засади мобілізаційної готовності спортсменів різної кваліфікації», зареєстрованою в УкрІНТЕІ у жовтні 2016 р. (номер держреєстрації 0116U003858). Працює над підготовкою докторської дисертації, керує аспірантами.

На даний час заступник директора з наукової роботи ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я, доцент кафедри ТМФВ та спортивних ігор, викладає дисципліни «Вступ до спеціальності», «Спортивні ігри  та методика їх викладання», «Організація навчально-тренувального процесу у спортивних іграх» для студентів спеціальностей 014 - Середня освіта (фізичне виховання) і 017 - Фізична культура і спорт, здійснює керівництво виробничими практиками та студентськими науковим роботами, а також керівництво студентським науковим гуртком.