Супрунович Вікторія Олексіївна

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач.

Народилась 28 квітня1987 року в місті Булган, Монголія. У 2004 році з відзнакою закінчила Черкаську ЗОШ № 26, а в 2009 році отримала диплом магістра фізичного виховання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Львів, 2008), капітан жіночої команди міста з футзалу.

У 2010 році вступила до аспірантури НДІ фізіології ім. М. Босого, і в 2013 році захистила дисертацію кандидата наук з фізичного виховання та спорту за темою «Формування та методика удосконалення тактичного мислення футболістів різного віку і статі». Автор 15 науково-методичних праць, співавтор патенту на корисну модель «Спосіб визначення психофізіологічних характеристик для оцінки рівня спеціальної підготовленості спортсменів у командних спортивних іграх». Нині працює старшим викладачем кафедри ТМФВ та спортивних ігор. Викладає дисципліни: "Футбол, міні-футбол та методика його викладання", "ТМС", "ОНДР на заняттях зі спортивних ігор" та ін.