Мотуз Костянтин Миколайович

старший викладач кафедри ТМФВ та спортивних ігор.

Народився 11 січня 1951 року на Кіровоградщині. У 1958 році вступив до першого класу школи, яку закінчив в 1969 році в місті Сміла (станція Шевченка, середня школа № 22). З 1969 по 1971 рік відбував військову службу. Спортивною гімнастикою почав займатись з 1961 року, досяг рівня кандидата в майстри спорту. Трудову діяльність розпочав у локомотивному депо у 1968 році на посаді слюсаря-електрика. Після закінчення строкової служби в армії вступив до Черкаського педагогічного інституту, який закінчив в 1975 році. Працював тренером-викладачем зі спортивної гімнастики Смілянської ДЮСШ. Вихованці брали участь в першості області, України, Радянського Союзу. З 1981 до 1985 року працював у Германії. У 1985 році повернувся до України, де продовжив трудову діяльність на посаді тренера-викладача, а потім директора КДЮСШ «Спартак» в місті Черкаси (1989 рік). З 1989 року і донині працює викладачем кафедри ТМФВ та спортивних ігор. Викладає дисципліни «Теорія і методика гімнастики», «Спортивно-педагогічне удосконалення»; виховав чотири майстри спорту зі спортивної гімнастики. Є автором багатьох науково-методичних праць.