Слаутіна Наталія Василівна

старшийвикладач, Майстер спорту.

Народилась 11 жовтня 1961 року в місті Новокузнєцк Кемеровської області Росії. Закінчила Омський інститут фізичної культури в 1984 році. З 1986 року і донині працює в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького: з 1986 до 1997 року – на кафедрі фізичного виховання, з 1997 року і до цього часу – на кафедрі теорії і методики фізичного виховання та спортивних ігор. Виборола звання Майстра спорту з легкої атлетики. З 2004 до 2009 року керувала федерацією Черліденгу в Черкаській області. Брала участь в розробці програми з оздоровчого фітнесу для спортивного клубу «Атлантіс», «Цезарь», «Plazma gym» тощо. Співавтор навчально-методичного посібника «Організація занять з фізичної культури для школярів з порушеннями в стані здоров’я» та ряду науко-методичних публікацій.