Гречуха Сергій Васильович

Завідувач кафедри, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач.

Народився 5 лютого 1981 року в місті Черкаси. Навчався з 1987 до 1998 року в ЗОШ № 32 міста Черкаси, з 1998 до 2003 року – в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького в ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, де здобув ОКР «Магістр» за спеціальністю «Фізичне виховання». Виборов звання майстра спорту України з академічного веслування. Працював тренером-викладачем з академічного веслування в ДЮСШ з веслування міста Черкаси. З 2003 року і донині працює викладачем на кафедрі ТМФВ та спортивних ігор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я. Викладає дисципліни: «Теорія і методика фізичного виховання», «Шкільний курс з фізичної культури та методика її викладання», «Теорія і методика обраного виду спорту», «СПУ», керівник педагогічної практики від інституту. Автор 14 наукових публікацій серед яких є авторське свідоцтво України № 41075 «Програма аналізу характеристик пневмограм «LVV-meter»» (2011).

Вкладення:
Скачати цей файл (Дисеpтація Гречухи С.В..pdf)Дисеpтація Гречухи С.В..pdf[ ]1659 kB