Положення та програма змагань до Меморіалу Тканка О. В.

Затверджую                                    Погоджено                                      Затверджую

Директор ННІ                                Президент федерації

фізичної культури,                         легкої атлетики                     Голова СК "Богдан"

спорту і здоров’я                           Черкаської області                ЧНУ

_______ Л. А. Нечипоренко          _________Л. В.Сіренко                 _________В. Й. Химич

про Відкритий чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики, присвячений

Дню визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників

«ХХVІІІ Меморіал Героя Радянського Союзу, професора Тканка О.В.»

І. ЦІЛІ І ЗАДАЧІ:     популяризація легкої атлетики серед студентів вузів та шкіл; дань пам’яті воїнам-визволителям м. Черкаси; вшанування пам’яті  Героя Радянського Союзу, професора  О.В.Тканка.

ІІ. ЧАС  І  МІСЦЕ  ПРОВЕДЕННЯ:      Змагання відбудуться 16-17 грудня 2016 р. в легкоатлетичному манежі СДЮСШОР м. Черкаси. Довжина доріжки – 160 м. День приїзду учасників змагань – 15.12.16 р. Початок змагань: 16 грудня – о 14.00 год.;  17 грудня – о 9.40 год.

ІІІ. УЧАСНИКИ  ЗМАГАНЬ: У змаганнях беруть участь команди ВНЗ міст України, а також усі бажаючі спортсмени, які є членами ФЛАУ. Склад команд – 15 осіб, один суддя і один представник.

ІV. ЗАЯВКИ :

Заявки подаються на кафедру спортивних дисциплін за адресою: вул. О. Дашковича, 24,  корп. 2,  ауд. 107 – до 14.12.2016 р. (15.00 год.) або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

V. ПРОГРАМА  ЗМАГАНЬ  І  ЗАЛІК :

І день         : жінки – біг: 60 з/б, 60м, 3000м, 400м, естафета 4 х 1 колу; стрибки у довжину.

чоловіки – біг: 60 з/б, 60м, 400м, 3000м, естафета 4 х 1 колу; стрибки у довжину.

ІІ день: жінки – потрійний стрибок, стрибки у висоту, біг 200м, 1000м, штовхання ядра.

чоловіки – потрійний стрибок, стрибки у висоту, біг 200м, 1000м, штовхання ядра.

В командний залік ідуть 16 кращих результатів. Кожний учасник має право виступити у двох видах і естафеті. В залік іде одна естафета в чоловічій та жіночій програмі. Підрахунок ведеться за таблицею ІААФ.

VІ. НАГОРОДЖЕННЯ:  Команда-переможець та команди-призери, а також переможці і призери в особистому заліку нагороджується Кубками Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА (І, ІІ, ІІІ місця).

Спеціальними Призами від спонсорів змагань будуть нагороджені учасники, які покажуть кращі результати за таблицею ІААФ по групах: перша група – біг 60м, 60м з\б, стрибки у висоту, довжину та потрійним, штовхання ядра; друга група – біг 200м та 400м; третя група – біг 1000м жінки та 3000м чоловіки та жінки.

VІІ. ФІНАНСУВАННЯ:    Проїзд, харчування, проживання за рахунок організації, яка відряджає спортсменів. Нагородження переможців та призерів змагань кубками, медалями та грамотами за рахунок Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Проживання від 100 гр. на  добу. З приводу проживання прохання повідомити до 10.12.16 р.

Примітка:  Участь у змаганнях кількісним складом підтвердити телеграмою або телефоном до 10 грудня 2016 р. за адресою: м. Черкаси, вул. О.Дашковича, 24, ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я; тел. (0472) 36-03-23. Керівник змагань –  Нечипоренко Леонід Анатолійович, тел. 80633723238

Дане положення є офіційним викликом на змагання.