Свято Святого Миколая

Сьогодні в день Святого Миколая традиційно студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я разом з Молодіжним ресурсним центром та цивільним корпусом «Азов» відвідали Золотоніську спеціалізовану школу-інтернат . До акції «Подаруй дитині усмішку» долучилися більше половини студентів та викладачів, найактивнішими були МС з боксу Мальована Марина студентка 4 курсу та викладачі кафедри теорії методики фізичного виховання та спортивних ігор Атамась Ольга Анатолівна, Фролова Людмила Сергіївна, Супрунович Вікторія Олексіївна, кафедра анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Кудій Людмила Іванівна.Серед вихованців Золотоніської школи-інтернату дуже багато особливих діток, які зовсім інакше сприймають цей світ, оскільки мають різні види розвитку. Але усі вони хочуть уваги, обіймів та справжніх друзів. Сьогодні ми спробували стати для них найвірнішими друзями, найуважнішими слухачами та провели яскравий день із рухливими іграми, майстер-класами та постарались створити атмосферу свята.

Ми дуже дякуємо кожному, хто долучився до цього заходу. Робити добро легко, тож приєднуйтесь!!!