День відкритих дверей 2017

24 лютого 2017 року ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я провів день відкритих дверей. Директор інституту, викладачі та студенти гостинно зустріли школярів у стінах навчального закладу. Було зареєстровано 61-го абітурієнта. Після зустрічі з адміністрацією інституту майбутні студенти побачили як проходять заняття, тренування, побували у спортивних залах, аудиторіях.

Також абітурієнти мали змогу спостерігати і взяти участь  у флешмобі « 22 Push up challenge ».

Студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я прийняли естафету від Черкаського управління у справах сім’ї молоді та спорту і провели флешмоб « 22 Push up challenge ». Метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів та популяризація здорового способу життя. Віджимався зі студентами і начальник у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. ЧНУ передав естафету Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини та польському педагогічному університету імені Яна Длугуша.