Вітаємо з перемогою наших баскетболістів на обласній універсіаді

ВІТАЄМО

збірну команду з бескетболу ЧНУ ім. Б. Хмельницького

з перемогою на Універсіаді області

В змаганнях брали учать команди:

- Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (ЧНУ);

- Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ);

- Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (ЧІПБ);

- Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (УДПУ);

- Уманського національного університету садівництва (УНУС).

Змагання 13 квітня 2017 року у спортивному залі корпусу № 2 Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького відкрили перший проректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького, профессор Мойсієнко В. М., директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, доцент Нечипоренко Л. А., завідувач кафедри ТМФВ та спортивних ігор, доцент Гречуха С. В.

Обслуговує змагання суддівська колегія на чолі з доцентом кафедри ТМФВ та спортивних ігор Пустоваловим В. О., організація проведення змагань та його технічний, інформаційних супровід покладено на доцента кафедри ТМФВ та спортивних ігор, доцента Фролову Л. С.

Розподіл місць:

1 місце - команда ЧНУ Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького

2 місце - команда ЧДТУ Черкаський державний технологічний університет

3 місце - команда УДПУ Уманський державний педагоігчний університет імені Павла Тичини

4 місце - команда УНУС Уманський національний університет садівництва

5 місце - команда ЧІПБ Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

Цікаві моменти гри наших баскетболістів:

БАЖАЄМО

баскетболістам успіхів на

ХІІІ Всеукраїнській універсіаді !!!