Фехтування на шаблях

Команда Черкащанок виборола «бронзу» Чемпіонату України з фехтування на шаблях. Діана Залевська та Олександр Каракай студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я. 26-27 травня в Конча-Заспі відбувся чемпіонат України з фехтування на шаблях. Черкащину представляли 14 спортсменів. Черкаська команда дівчат, до складу якої ввійшла Діана Залевська, Дар’я Озерова, Катерина Грабіжна та Аліна Псюрніченко, які піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани. Діана Залевська у фіналі поступилася олімпійській чемпіонці Ользі Жовнір, в результаті здобула «бронзову» нагороду. Команда чоловіків стала п’ятою в командному заліку. В особистих змаганнях Олександру Каракаю не вистачило лише двох ударів для того, щоб потрапити до п’єдесталу пошани, програвши першому номеру української національної збірної – Ягодці Андрію, який виборов срібло на цих змаганнях.