Прикра поразка баскетболістів

У студентській баскетбольній лізі України Таскомбанк визначився другий фіналіст. У Черкасах в драматичній боротьбі команда Національного університету Львівська Політехніка вирвала перемогу в Черкаського національного університету 96:95. Гості захопили лідерство на старті з невисокої результативності. За першу половину стартової чверті суперники набрали 17 очок на двох. Та до кінця чверті ця цифра стрімко зросла до 33 очок. Гості при цьому ще на два бали збільшили відрив. По перерві команди  продовжили змагання по результативності. А в заключній чверті зрівнявся 94:94. Згодом господарі одним влучним штрафним з двох вийшли вперед. Однак втримати перемогу не вдалося. Співак заключним влучанням приніс львів’янам перемогу та місце в фіналі. Майже дві третини командних очок черкащан набрав Олександр Кобець з суперліговим досвідом у складі Черкаських Мавп – 58 очок, 9 підбирань. У переможців найкращим став Павло Кич – 17 очок, 11 підбирань, 2 передачі. У першому матчі НУЛП перемогла – 99:77. У вирішальному поєдинку львів’яни зіграють проти ЗНТУ з Запоріжжя.