Підсумки 13-ї літньої Універсіади України - 2017

13-a літня Універсіада України-2017: рейтинг вишів (друга категорія)
Підбито підсумки Всеукраїнської літньої Універсіади-2017 серед вищих навчальних закладів другої категорії.
Це – 17 видів спорту з 32-х (ушу, тхеквондо, скелелазіння, карате, боротьба самбо, боротьба греко-римська, боротьба вільна, бокс, більярдний спорт (пул), спортивна аеробіка, настільний теніс, бадмінтон, фехтування, плавання, легка атлетика, дзюдо, гімнастика спортивна).
Лідирує команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – 3104 очок. На другому місці студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського – 1798 очок. На третьому місці представники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького – 1396 очок.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.