VI Всеукраїнська науково-практична конференція

«Індивідуальні психофізіологічні особливості людини та професійна діяльність»

проводиться з 1991 року

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

18031, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81

20-22 вересня 2017 року

СЕКЦІЇ:

1. Психофізіологічні функції людини та їх роль в успішності трудової діяльності.
  2. Психофізіологічний аналіз професійної діяльності: професіо-психографія, професійно важливі якості.
  3. Психофізіологічні аспекти розумової діяльності.
  4. Психофізіологічні аспекти спортивної діяльності.
  5. Психофізіологічне забезпечення професійної діяльності військових спеціалістів.
  6. Психофізіологічні  аспекти медико-психологічної реабілітації учасників АТО та контингентів, які перебувають в екстремальних і спеціальних умовах діяльності.

Голова програмного комітету: Макаренко Микола Васильович, завідувач кафедри фізичної реабілітації Луцького інституту розвитку людини; професор кафедри авіаційної, морської медицини та психофізіології  Української військово-медичної академії, д.б.н., професор, академік Аерокосмічної академії.

Запрошуємо до участі!