Викладач Черкаського національного отримав нагороду «За працю і звитягу»

Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вітає Валерія Дмитровича Маслякова — особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор із легкої атлетики, випускника ЧНУ Миколи Кулика з отриманням державної нагороди — медалі «За працю і звитягу».

Відповідний Указ Президент підписав 2 грудня 2017 року. Ним відзначено спортивних тренерів за значний особистий внесок у розвиток дефлімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною дефлімпійською збірною командою України на XXIII літніх Дефлімпійських іграх 2017 року.

Валерій Дмитрович працює в Черкаському національному вже 25 років, маєзвання заслуженого тренера України. Піготував не одного видатного чемпіона.

Університетська родина зичить Валерію Маслякову нових спортивних досягнень, незгасаючої життєвої енергії та ще багато талановитих учнів!