Кращі спортсмени ЧНУ 2017 року

Спортивний клуб Богдан Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з дирекцією та студентською радою ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я визначили найкращих спортсменів 2017 року з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Олімпійські види спорту:

Анастасія Сапсай — дзюдо, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України;

Олександр Кобець — баскетбол, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України;

Олександр Каракай — фехтування, майстер спорту України, член збірної команди України;

Віталій Новаковський — велоспорт, майстер спорту України, член збірної команди України;

Діана Залевська — фехтування, майстер спорту України, член збірної командиУкраїни;

Андрій Болобан — дзюдо, майстер спорту України, член збірної команди України;

Марина Мальована — бокс, майстер спорту України, член збірної команди України;

Мирослав Гончар — бокс, майстер спорту України;

Денис Нечипоренко — легка атлетика, майстер спорту України,член збірної команди України;

Костянтин Гарасименко — веслування на байдарках і каное, майстер спорту України;

Максим Левченко — веслування на байдарках і каное, майстер спорту України;

Дмитро Майдаков — бокс, майстер спорту України;

Артем Довбик — футбол, член молодіжної збірної України.

  

Неолімпійські види спорту

Микола Кулик — легка атлетика, заслужений майстер спорту, член Дефлімпійської збірної команди України;

Роман Щербатюк — кікбоксинг, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України;

Олег Данілов — армспорт, майстер спорту України, член збірної команди України;

Евгенія Кордюкова — самбо, майстер спорту України;

Анастасія Ісаєнко — спортивна аеробіка, майстер спорту України, член збірної команди України;

Віталій Каракай — гирьовий спринт (хортинг),майстер спорту України;член збірної команди України;

Анжела Мовчан — кікбоксинг, майстер спорту України, член збірної команди України;

Денис Снесар — акватлон, майстер спорту України;

Дар’я Запісочна — спортивне орієнтування, майстер спорту України;

Марія Коваленко— гирьовий спринт (хортинг), кандидат у майстри спорту України;

Ярослав Некоз — кікбоксинг, кандидат у майстри спорту України;

Роман Гайшук — спортивна аеробіка, кандидат у майстри спорту України;

Денис Піддубний — спортивні танці, багаторазовий чемпіон України.