Тематична зустріч студентів з випускницею нашого університету, учасницею Революції гідності і Євро Майдану Щербатюк-Соломаха Яною

В ННІ фізичної культури спорту і здоров'я відбулася тематична зустріч студентів з випускницею нашого університету, учасницею Революції гідності і Євро Майдану Щербатюк-Соломаха Яною, яка поділилися спогадами і враженнями про найстрашніші дні перебування на Євро майдані.
Гостя звернула увагу студентів на тому, що молодь ‒ це наше майбутнє, це рушійна сила всіх революційних подій в історії України. Як по іншому зазвучали гасла: «Слава Україні! Героям Слава!», «Слава нації!», «Смерть ворогам!» ,«Душу й тіло ми положим за нашу свободу»… і, що Майдан Незалежності – це, справді, неймовірне місце, це СВОБОДА, це та потужна точка енергії українців, де її Герої встигли відчути все: і радість, і безвихідь, і горе, і біль, і гордість, і повагу, і гідність.
Підсумував зустріч директор інституту Нечипоренко Л. А., який акцентував увагу студентів, на тому щоб вони були активні і свідомі у своїй патріотичній діяльності, робили і створювали свою державу, в якій їм жити і виховувати своїх дітей, а не бути соціальним планктоном в нашій та європейських країнах. Леонід Анатолійович наголосив на тому, що студенти нашого інституту приймають активну участь у бойових діях на Сході нашої держави, та нажаль двоє з них віддали своє життя - це Гага В’ячеслав, Епіфанов Сергій. Хвилиною мовчання студенти вшанували всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Ми будемо пам’ятати про це, низько схиляємо голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.