30-й Меморіал Героя Радянського Союзу Тканка О. В. присвячений 75 річниці визволення Черкас від нацистських загарбників

Традиційний меморіал Героя Радянського Союзу, професора, ректора Олександра Тканка цього року став ювілейним — 30-им. Уперше він був проведений у 1989 році з ініціативи кафедри спортивних дисциплін.

За перемогу змагаються понад 200 учасників зі всієї України. Зокрема, студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаського інституту банківської справи, Чернігівського колегіуму імені Т. Г. Шевченка, Центральноукраїнського національного технічного університету, Центральноукраїнського державного педагогічного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманського національного університету садівництва, а також спортсмени з Київщини, Полтавщини та Кіровоградщини.

Привітали учасників змагань проректор з виховної роботи та іміджевої діяльності Черкаського національного університету Галина Гаврилюк, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, начальник Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна, президент Федерації легкої атлетики Черкаської області, заслужений тренер України Леонід Сіренко, голова профкому ЧНУ Анатолій Стеценко, керівник змагань, голова спортивного клубу «Богдан» ЧНУ Володимир Химич, директор навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я ЧНУ Леонід Нечипоренко.

Почесним гостем заходу став випускник Черкаського національного університету, олімпійський чемпіон з веслування на каное Андрій Хіміч. Сьогодні у знаного спортсмена Черкащини і України день народження. Колектив університету привітав Андрія Івановича, побажав усіляких гараздів та вручив йому подарунки.