Відбулося спеціальне об'єктове тренування формувань і служб цивільного захисту університету.

19 грудня в корпусі ННІ фізично культури, спорту і здоров'я відбулося спеціальне об'єктове тренування з питань цивільного захисту за темою: "Дії працівників та студентів у випадку виникнення пожежі, що сталася внаслідок терористичного акту в навчальному корпусі №2".
Метою тренування було перевірити та удосконалити знання та навички дій керівного складу, працівників та студентів університету. Також було проведене практичне заняття з гасіння полум'я за допомогою певних засобів пожежогасіння (вогнегасників).Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.