Благодійна акція "Подаруй дитині посмішку"

Вже традиційно, до Дня Святого Миколая, ми проводимо благодійну акцію "Подаруй дитині посмішку" до якої долучилися викладачі та студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я.
Цього року наша команда завітала в гості до КЗ "Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" ЧОР  де нас зустріли теплими обіймами та щирими посмішками!
Адміністрація закладу провела нам екскурсію школою, розповіли про їхні спортивні, наукові досягнення та повсякденне життя. Учні підготували для нас святковий концерт, це був дуже приємний сюрприз!
Навіть не зважаючи на певні вади фізичного розвитку вихованців, всі вони дуже обдаровані, талановиті, відкриті та дружелюбні! У школі навчається 110 учнів.
Дякуємо всім не байдужим, хто долучився до благодійної акції, потрібно робити добрі справи частіше! Ми маємо допомагати тим,хто потребує цієї допомоги!Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.Світлина від Признавашки Іфка.