Вітаємо❗️❗️❗️

Студенти та викладач Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я взяли участь у командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді та дорослих, який проходив в м. Луцьк, 17-18 травня.

Представник команди: Нечипоренко О. В.

Спортсмени показали чудові результати:

🔺 Безшийко Тетяна – 1 місце серед молоді та 3 місце серед дорослих з бігу на 400 м з/б

🔺 Нечипоренко Денис – 2 місце серед дорослих з бігу на 400 м з/б

🔺 Жіноча збірна команда з естафетного бігу 4×400 м – 2 місце серед молоді та 3 місце серед дорослих ( до складу команди ввійшли: Безшийко Тетяна, Михайлик Валентина, Ополончик Дарія, Артеменко Єкатерина)

🔺 Чоловіча збірна команда з естафетного бігу 4×100 – 2 місце серед молоді (до складу команди ввійшли: Юнак Дмитро, Кишкань Костянтин, Півняк Олександр)

Наші студенти – наша гордість💙💛