Вітаємо з успішним захистом дисертації!!!

Колектив ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я  щиро вітає викладача кафедри Анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Завгородню Вікторію Анатоліївну та її керівника, завідувача кафедри, доктора біологічних наук, професора Коваленка Станіслава Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю «03.00.13 – Фізіологія людини і тварин».

Бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості і майбутніх наукових пошуків. Ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації, гарного настрою, великого щастя!

Нехай основою подальшого розвитку та плідної професійної діяльності буде тільки міцне здоров’я та успіх, натхненна думка та щирі почуття, підтримка рідних і колег.