вул. О. Дашковича, 22, корпус №2, м. Черкаси

Зустріч студентів 4-го курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Ортопедагогіка) з Cap Hensley, Professor from the USA 

Новий постер біля корпусу ННІ 17.11.21

Зустріч керівництва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького і представників Бетельського університету (США, штат Міннесота). Професорка Кеті Бонавіц (викладачка спеціальної (корекційної) педагогіки, директорка магістерських програм спеціальної освіти, керівниця університетського Центру доступу та інтеграції [Програма BUILD]) та професор Люк Бонавіц ознайомилися з матеріально-технічною базою університету та обговорили проєкт співпраці між університетами

Практичні заняття з предмету "Реабілітація при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату"

Практичні заняття з анатомії людини проводить завідувач кафедри доцент Н.П. Черненко

В межах дисципліни "Спортивні ігри та методика їх викладання в ортопедагогіці" доцента Фролової Л.С. відбувся майстер-клас від Кулинича Богдана Григоровича - майстра спорту України міжнародного класу з футболу, члена національної паралімпійської збірної команди з футболу 7х7 (з 2013 року), співзасновника Благодійного фонду "Чемпіони по-життю".

30 вересня відбулась онлайн-лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри біології і охорони здоров'я "Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського"

Заслужений вчитель України Юнак Людмила Петрівна. на лекції доцента Фролової Л. С. з дисципліни «Вступ до спеціальності та академічна доброчесність»

Знайомство з іпотерапією у студентів ОП 016 Спеціальна освіта "Ортопедагогіка"

Випуск магістрів заочного відділення