Чемпіонат України серед дорослих та молоді з легкої атлетики

Вітаємо з успішним стартом:

Безшийко Тетяну-студентку Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького ННІ Фізичної культури, спорту і здоров’я , яка стала чемпіонкою серед молоді, та посіла третє місце серед дорослих в бігу на 400 м з бар’єрами на чемпіонаті України серед дорослих та молоді з результатом 59 секунди 17 сотих секунди.

Голубовича Ростислава- студента Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького ННІ Фізичної культури, спорту і здоров’я, який виборов друге місце в бігу на 400 м з бар’єрами на чемпіонаті України серед молоді з результатом 54 секуни 13 сотих секунди.

Нечипоренка Дениса Леонідовича старшого викладача кафедри спортивних дисциплін Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, ННІ Фізичної культури спорту і здоров’я, який посів друге місце в бігу на 400 м з барьерами на чемпіонаті України серед дорослих та молоді з результатом 50 секунд 88 сотих секунди.

Молодіжну команду у склад якої входили студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, ННІ Фізичної культури, спорту і здоров’я,які здобули 2 місце в естафетному бігу 4х100 метрів на чемпіонаті України серед дорослих та молоді з легкої атлетики

склад команди:
– Єрещенко Андрій 1 етап
– Юнак Дмитро 2 етап
– Слободянюк Євген 3 етап
– Кишкань Костянтин 4 етап.

Єрещенко Андрія – студента Черкського національного університету ім. Б. Хмельницького, ННІ Фізичної культури, спорту і здоров’я.
Атлет виборов ІІ місце зі стрибків в довжину серед молоді з результатом 7 метрів 33 сантиметри на чемпіонаті України серед дорослих та молоді.

Ви наша гордість!!!