вул. О. Дашковича, 22, корпус №2, м. Черкаси
Спортивна слава
Майстер спорту СРСР з легкої атлетики. Чемпіон СРСР з бігу на 60 м та естафетного бігу 4х100м. Учасник ХХ Олімпійських ігор (Мюнхен, 1972 р.). Переможець півфіналу Кубка Європи (Осло, 1972 р., Единбург, 1973 р.).
АТАМАСЬ Володимир
МСМК з велоспорту. Чемпіонка України, Чемпіонка Європи. Член національної збірної команди України на ХХІХ Літніх Олімпійських іграх у Пекіні.
СТЯЖКІНА Тетяна
МСМК з легкої атлетики. Чемпіонка України, призерка Чемпіонатів світу. Учасниця Олімпійських ігор у Пекіні. Учасниця Всесвітньої універсіади.
СТАДНЮК Олександра
Заслужений МС з веслування на байдарках. Дванадцятиразовий Чемпіон СРСР. Триразовий Чемпіон світу. Срібний призер ХХІV Олімпійських ігор в Сеулі.
МОТУЗЕНКО Олександр
Заслужений МС з велоспорту. Неодноразовий Чемпіон України. Учасник ХХVІ Олімпійських ігор в Атланті. Срібний призер ХХVІІ Олімпійських ігор в Сіднеї.
ФЕДЕНКО Олександр
МСМК з академічного веслування. Чемпіон України, володар Кубку України. Чемпіон світу серед Збройних сил. Учасник Олімпійських ігор в Атланті.
ХІМІЧ Олександр
МСМК з веслування на байдарках і каное. Чемпіон України, Європи та світу. Переможець 7 Всесвітньої універсіади. Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.
ДЕМ’ЯНЕНКО Валентин
Заслужений МС з легкої атлетики. Рекордсмен світу, дворазовий срібний призер ХІ Паралімпійських ігор у Сіднеї. Дворазовий чемпіон ХІІ Паралімпійських ігор у Афінах.
СКАЧКОВ Антон
МСМК з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу, рекордсмен Європи. Триразовий Чемпіон Європи. Дворазовий бронзовий призер ХІІ Паралімпійських ігор у Афінах.
ДРІГА Олександр
Заслужений МС з лижних гонок та біатлону. Срібний та бронзовий призер з лижних гонок і біатлону Паралімпійських ігор у Ванкувері. Чемпіон з біатлону Паралімпійських ігор у Сочі.
ВОВЧИНСЬКИЙ Григорій
МСМК з футболу. Бронзовий призер Чемпіонату світу 2012 року. Срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор. Срібний призер ХХІІІ Дефлімпійських ігор.
ПУСТОВІТ Віктор
Заслужений МС з легкої атлетики. Чемпіон та рекордсмен Європи. Дворазовий срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор. Срібний призер ХХІІІ Дефлімпійських ігор.
КУЛИК Микола
Заслужений Майстер спорту України. Учасниця зимових Паралімпійських ігор в м. Нагано (1998 р.), м. Солт-Лейк-Сіті (2002 р.), м. Турин (2006 р.) з біатлону та лижних гонок. Учасниця ХІІІ літніх Паралімпійських ігор в м. Пекін (2008 р.) з академічного веслування.
КРАСОВСЬКА-КИРИЧЕНКО Ірина
МС України Міжнародного класу з футболу. Переможець Інтерконтинентального Кубку світу (2013 р.). Чемпіон світу (2017 р.). Чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор (2016 р.). Чемпіон та срібний призер Європи (2014 р., 2018 р.). Срібний призер Кубку світу (2019 р.).
КУЛИНИЧ Богдан
МС України з триатлону та морського багатоборства. Учасник та ветеран АТО і СБУ. Срібний призер з плавання та бронзовий призер в індивідуальній велогонці з роздільним стартом у категорії IRB3 в змаганнях Invictus Games-2018 в Австралії.
ФІЩУК Денис
МСМК з дзюдо і самбо. Чемпіонка України, призерка Кубку України. Призерка Чемпіонату Європи. Призерка Кубку Європи. Срібна призерка Чемпіонату світу.
САПСАЙ Настя
МС з велоспорту. Чемпіон та призер України. Чемпіон та бронзовий призер ХІІІ універсіади України. Член національної збірної України.
НОВАКОВСЬКИЙ Віталій
МСМК з кікбоксингу. Багаторазовий Чемпіон України. Чемпіон світу з кікбоксингу WAKO. Володар Кубку Європи та світу.
ЩЕРБАТЮК Роман
МС України Міжнародного класу з баскетболу. Гравець національної збірної України з баскетболу. Гравець команд НБА «Лос-Анджелес Лейкерс» та «Детройт Пістонс».
МИХАЙЛЮК Святослав
МС України Міжнародного класу з баскетболу. Чемпіон України у складі команди «Черкаські Мавпи». Срібний призер Чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Бронзовий призер Ліги Націй з баскетболу 3х3.
РУСЛОВ Нікіта