![](http://fizkult.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/Свідерський.jpg)
Заслужений тренер УРСР. Головний тренер студентської жіночої гандбольної команди «Буревісник» Черкаського педагогічного інституту.
![](http://fizkult.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/Лябчук.jpg)
Заслужений тренер УРСР. Головний тренер студентської жіночої гандбольної команди «Освіта» Черкаського педагогічного інституту.
![](http://fizkult.cdu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/Жила.jpg)
Гравець команди «Освіта», Майстер спорту СРСР з гандболу ЖИЛА Надія стала тренером ДЮСШ м. Черкаси, виховала МСМК Горб Тетяну – дворазову бронзову призерку Олімпійських ігор та отримала звання Заслуженого тренера УРСР. Серед її вихованців МС СРСР, член збірної команди СРСР з гандболу Кочергін Сергій.