вул. О. Дашковича, 22, корпус №2, м. Черкаси
Успішні захисти наших аспірантів та докторантів 2020-2022 років

Вітаємо, аспірантку кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Безкопильну Світлану Вікторівну  та її  керівника доктора біологічних наук, професор кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Лизогуба Володимира Сергійовича  з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора PhD за спеціальністю «091 – Біологія». (28.12.2022)

Тема дисертації: «Особливості формування механізмів забезпечення розумової працездатності в онтогенезі». 

Аспірант кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Ахмет Алперен Палабийик та його керівник доктор біологічних наук, професор кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Лизогуб Володимир Сергійович.

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора PhD за спеціальністю «091 – Біологія».
Назва дисертаційної роботи:“ Взаємодія центральної та автономної нервової систем за умови переробки інформації різної складності та модальності”
Детальніше із матеріалами захисту, аудіо та відео записом можна ознайомитись за посиланням ➡️ https://uni-sport.edu.ua/node/1274 .

Вітаємо доцента кафедри анатомії, фізіологі та фізичної реабілітації Юхименко Лілію Іванівну та її керівника Макарчука Миколу Юхимовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю «03.00.13 – Фізіологія людини і тварин».
Назва дисертаційної роботи: “СИСТЕМНА ВЗАЄМОДІЯ МОЗКУ І СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ЯК ОСНОВА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ТИПОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЛЮДИНИ”.

Вітаємо викладача кафедри спортивних ігор Артеменка Богдана Олександровича та його керівника, кандидата біологічних наук, доцента Хоменка Сергія Миколайовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю «03.00.13 – Фізіологія людини і тварин»

Вітаємо Луценко Олену Іванівну та її керівника, доктора біологічних наук, професора Коваленка Станіслава Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю «03.00.13 – Фізіологія людини і тварин».

Вітає викладача кафедри Анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Завгородню Вікторію Анатоліївну та її керівника, завідувача кафедри, доктора біологічних наук, професора Коваленка Станіслава Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю «03.00.13 – Фізіологія людини і тварин».