Інтерв’ю із заступником директора з навчальної роботи

В рамках приймальної комісії 2020, ми хочемо познайомити майбутніх абітурієнтів з керівниками нашого інституту.
Сьогодні інтерв’ю із заступником директора з навчальної роботи, Хоменко Іриною Миколаївною.
– Розкажіть про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр та магістр?
-ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр та магістр за спеціальностями 014 Середня освіта (фізична культура), 017 Фізична культура і спорт та 016 Спеціальна освіта (ортопедагогіка). Кожна з цих спеціальностей є престижною і обов’язково дасть можливість отримати омріяну роботу ще під час проходження виробничих практик. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі, які мають досвід практичної роботи.
-Навчальний процес -це процес який запам’ятовується на все життя. Які ж його особливості?
-Навчальний процес здійснюється за традиційними формами: денною і заочною, кожна з яких має свої переваги. Навчання на денній формі дає можливість відчути всю повноту студентського життя: цілковите занурення у навчання, безпосереднє спілкування з досвідченими викладачами, відомими вченими та фахівцями, можливість проявити себе у позанавчальній творчості. Навчання на заочної форми дозволяє отримати вищу освіту без відриву від основної діяльності; одночасно отримати теоретичні знання і закріпити їх на практиці; мати доступ не тільки до особистого досвіду викладачів, але й обміну практичними й теоретичними знаннями з працюючими однокурсникам та встановлення ділових контактів.
💙Відмінною особливістю навчання наших студентів є поєднання теоретичних занять зі спортивними. 💛
А однією з найбільш важливих особливостей навчального процесу у нашому навчальному закладі є його спрямованість на ефективну професійну підготовку майбутніх фахівців.
Тому, якщо ти – енергійний, фізично розвинений, активний, прагнеш бути успішним, ми пропонуємо тобі приєднатись до нашої веселої, дружньої, спортивної родини та вже через декілька чудових студентських років стати дипломованим тренером, вчителем, інструктором, реабілітологом.😉