Майстер-клас від Кулинича Богдана Григоровича для здобувачів 016.03 Спеціальна освіта (ортопедагогіка)

До студентів 3-з курсу в межах дисципліни “Спортивні ігри та методика їх викладання в ортопедагогіці” доцента Фролової Л.С. було проведено заняття за темою “Особливості викладання спортивних ігор для людей з інвалідністю”. В межах заняття відбувся майстер-клас від Кулинича Богдана Григоровича – майстра спорту України міжнародного класу з футболу, члена національної паралімпійської збірної команди з футболу 7х7 (з 2013 року), співзасновника Благодійного фонду “Чемпіони по-життю”. Під час заняття здобувачі дізнались, які саме методики та вправи потрібно для учнів із особливими освітніми потребами.

Дякуємо за цінні знання 💙💛
Та чекаємо на подальші зустрічі та майстер-класи 🤗