Переможні вихідні для наших волейболістів

Вітаємо ❗️
Студентки та випускниці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоров‘я в складі черкаської жіночої волейбольної команди МСК «Дніпро» здобули першу перемогу другого туру на Чемпіонаті Вищої ліги – Дматр над ВК «Львів’янка ЛДУФК Скіф» м. Львів з рахунком 3:0 (25:12, 25:22, 28:26)

Тренер – Дєдкова Вікторія Анатоліївна

Викладач кафедри спортивних ігор Артеменко Богдан Олександрович, випускники та студент Черкаського національного універститету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я у складі черкаської чоловічої волейбольної команди МСК «Дніпро» здобули першу перемогу другого туру Кубку України над ВК «Покуття» м. Снятин з рахунком 1:3 (19:25, 15:25, 25:23, 18:25)

Вітаємо та бажаємо подальших перемог 💙💛