Сьогодні студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров‘я долучилися до заходів пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру. Вони прослухали кураторські години та переглянули ролики про дану подію. Нагадаємо, що 29 вересня 1941-го – 80 років тому – в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років. Ця київська місцина, що стала мовчазним свідком злочину нацистської Німеччини та її репресивної машини, перетворилася на один з всесвітніх символів Голокосту.

Пам‘ятаємо та співчуваємо родинам, що втратили рідних, близьких та друзів у ті роки 🙏🏽🕯