Святкування 100-річчя Черкаського національного відбудеться вже скоро! Ювілейні заходи триватимуть протягом тижня, з 7 по 12 жовтня

ЧНУ презентує 260-сторінковий фотоальбом «Історія університету в світлинах», влаштує книжкову виставку; проведе відкриття оновленого Музею історії ЧНУ та Музею історії книги; організує чемпіонат з легкоатлетичного кросу. У межах 100-річчя до ЧНУ завітають представники студентського активу останніх десятиліть та випускники ЧНУ; а ті, хто тільки недавно долучився до університетської родини, зможуть відсвяткувати ювілей на студентській дискотеці.

Також урочиста академія за участю членів Наглядової ради університету та святковий концерт відбудеться в Черкаському обласному музично-драматичному театрі. Будемо раді кожному, хто разом з нами долучиться до святкування 100-річчя!