вул. О. Дашковича, 22, корпус №2, м. Черкаси

Від 1949 до сьогодення

💙Від 1949 до сьогодення💛 

      В осени ми відсвяткували своє 70-ти річчя – “МИ має найбільше вдалих стартів й успішних фінішів, медалей, кубків і призів на Черкащині”. 

     Пишаємось кожним нашим спортсменом-випускником. Адже серед них є олімпійці: чемпіон Олімпійських ігор з веслування, випускник 1964 року Андрій Хіміч, срібний призер Олімпійських ігор з веслування, випускник 2011 року Валентин Дем’яненко, срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту, випускник 2000 року Олександр Феденко, срібний призер Олімпійських ігор з веслування, випускник 1989 року Олександр Мотузенко, багаторазовий переможець Паралімпійських ігор Антон Скачков, багаторазовий переможець Паралімпійських ігор Олександр Дріга.

      Також інститут пишається випускниками котрі є керівниками освітньої та спортивних галузей і закладів області: випускник 1995 року Андрій Більда, начальник Черкаського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Олена Скринська, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, випускниця 2010 року Тетяна Уфімцева, президент федерації легкої атлетики в Черкаській області, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, випускник 1976 року Леонід Сіренко, президент Черкаської обласної федерації з баскетболу, випускник ЧНУ Олександр Нагорний, президент Черкаської обласної федерації з веслування на байдарках і каное Сергій Лесь, президент федерації греко-римської боротьби України Олег Сазонов, президент Черкаської обласної федерації з футболу Володимир Фощій, депутат Черкаської обласної ради, випускник ЧНУ 1975 року Микола Булатецький. 

      Сьогодні в інституті навчається близько 700 студентів, працює 70 науково-педагогічних та інших працівників. Кількість іменитих спортсменів, які тут здобувають освіту, щороку зростає. У Черкаському національному нині працюють і навчаються 7 майстрів спорту України міжнародного класу; 41 майстер спорту України; понад 100 кандидатів у майстри спорту; 73 студенти включено у склад збірних команд України; 64 студенти — спортивний резерв України. 

       Чемпіони світу: з кікбоксингу Роман Щербатюк, призерка Європи з таеквондо Юлія Шкарупа. Чемпіони Європи: з армреслінгу Олег Данілов, з гирьового спорту Роман Іванов, Марина Коваленко, зі спортивного орієнтування Вадим Петрович, Андрій Липа. 

        Чемпіони України: призер кубку світу з кікбоксингу Ярослав Некоз, зі спортивного орієнтування Дар’я Запісочна, Аліна Миронюк, з морського багатоборства Денис Снєсар, Фаїна Кошова, з академічного веслування Дмитро Краснюк, з веслування на байдарці й каное Євгенія Камнєва, з легкої атлетики Валентина Михайлик, Тетяна Безшийко, Андрій Єрещенко, Ростислав Голубович. 

       Срібні призери чемпіонату України з боротьби: Нікіта Боровик та Олександр Гончаренко. Як то було … перегляньте на відео 😉