Вітаємо аспіранта Ахмета Алперена Палабийика та його керівника доктора біологічних наук, професора кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Лизогуба Володимира Сергійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора PhD за спеціальністю «091 – Біологія»

Колектив ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я щиро вітає:
аспіранта кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Ахмета Алперена Палабийика та його керівника доктора біологічних наук, професора кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Лизогуба Володимира Сергійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора PhD за спеціальністю «091 – Біологія».
Назва дисертаційної роботи:“ Взаємодія центральної та автономної нервової систем за умови переробки інформації різної складності та модальності”
Детальніше із матеріалами захисту, аудіо та відео записом можна ознайомитись за посиланням ➡️ https://uni-sport.edu.ua/node/1274 .

Бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості і майбутніх наукових пошуків. Ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації, гарного настрою, великого щастя!

Нехай основою подальшого розвитку та плідної професійної діяльності буде тільки міцне здоров’я та успіх, натхненна думка та щирі почуття, підтримка рідних і колег.