вул. О. Дашковича, 22, корпус №2, м. Черкаси

Вітаємо Кулинича Богдана Григоровича та його керівників Валентина Лазуренко та Віктора Коцур з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора PhD за спеціальністю «032 – Історія та археологія».

Колектив ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я щиро вітає:
викладача кафедри спортивних ігор Кулинича Богдана Григоровича та його керівників Валентина Лазуренко та Віктора Коцур з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора PhD за спеціальністю «032 – Історія та археологія».
Назва дисертаційної роботи:“ Висвітлення в пресі України становлення і розвитку паралімпійського спорту (кінець 80-х рр. ХХ ст. – початок ХХІ ст.)”
Детальніше із матеріалами захисту, аудіо та відео записом можна ознайомитись за посиланням ➡️ https://youtu.be/1EP4945kIIk .

Бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості і майбутніх наукових пошуків. Ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації, гарного настрою, великого щастя!

Нехай основою подальшого розвитку та плідної професійної діяльності буде тільки міцне здоров’я та успіх, натхненна думка та щирі почуття, підтримка рідних і колег.