вул. О. Дашковича, 22, корпус №2, м. Черкаси

Юхименко Лілію Іванівну та її керівника Макарчука Миколу Юхимовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю «03.00.13 – Фізіологія людини і тварин».

Колектив ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я щиро вітає:
доцента кафедри анатомії, фізіологі та фізичної реабілітації Юхименко Лілію Іванівну та її керівника Макарчука Миколу Юхимовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю «03.00.13 – Фізіологія людини і тварин».
Назва дисертаційної роботи: “СИСТЕМНА ВЗАЄМОДІЯ МОЗКУ І СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ЯК ОСНОВА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ТИПОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЛЮДИНИ”.

Бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості і майбутніх наукових пошуків. Ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації, гарного настрою, великого щастя!

Нехай основою подальшого розвитку та плідної професійної діяльності буде тільки міцне здоров’я та успіх, натхненна думка та щирі почуття, підтримка рідних і колег.