До студентів завітав Урста Іван Степанович, суддя Національної категорії з гандболу, відповідальний секретар НОК України в Черкаській області

Вчора, відбувалася лекція на тему «Правила гандболу та особливості змагань» для студентів 1 курсу з дисципліни «Теорія і методика спортивних ігор із змістовним модулем правила змагань» доцента кафедри спортивних ігор, Заслуженого тренера України Фролової Людмили Сергіївни. На яку завітав Урста Іван Степанович, суддя Національної категорії з гандболу, відповідальний секретар НОК України в Черкаській області. Іван Степанович, підготував ряд відео роликів на яких студенти переглядали різні ігрові моменти, знайомились із специфікою гандболу та правилами змагань. Активні студенти отримали маленькі подарунки, а Людмилі Сергіївні новенькі правила змагань із гандболу.

Дякуємо за цінні знання 💙💛
Та чекаємо на подальші зустрічі та лекції 🤗