Студенти відвідали захід присвячений 150-річчю від дня народження Івана Піддубного

Студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров‘я разом з заступником директора з виховної роботи Головатенко Ольгою Миколаївною та директором Нечипоренком Леонідом Анатолійовичем відвідали захід присвячений 150-річчю від дня народження Івана Піддубного.

Історична довідка ⬇️:
🔺Він народився в родині козака на Полтавщині в селі Красенівці та з дитинства був постійним відвідувачем циркових вистав.
🔺Одного разу у Феодосії як любитель з публіки, вийшов на арену випробувати свої сили у боротьбі на поясах. Піддубний швидко розправився з усіма заїжджими атлетами. З того часу боротьба стала його покликанням.
🔺Іван Піддубний одержав 11 перемог поспіль над титулованими суперниками з різних країн світу. Його ім‘я стало відомим у всьому світі.