Минулого тижня пройшов конкурс читців поезій Тараса Шевченка і творів про Кобзаря

У конкурсі читців забажали продемонструвати свої артистичні здібності 37 учасників, у «Шевченкіані-2020» — 10 конкурсантів. До двох проєктів долучилися не лише студенти різних навчально-наукових інститутів та факультетів ЧНУ, а й школярі, зокрема делегація з міста Кам’янки на чолі з письменницею та композиторкою, очільницею літературної студії імені Данила Кононенка Тамілою Чупак.

Головним переможцем у конкурсі відеопоезії «Шевченкіана-2020» став студент ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Максим Попов, який, окрім диплома, був премійований грошовою відзнакою в розмірі 500 грн. Перше місце було присуджене Ангеліні Марущак, друге — учениці 6 класу Кам’янського ліцею № 1 Олександрі Надворній, а третє місце — студенту ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Ярославу Кузьменку. Подяками були нагороджені учениця 3-го класу Юрчиської філії Кам’янського ліцею № 1 Поліна Касян, студенти-іноземці з ЧНУ та студенти ННІ іноземних мов за колективний відеоролик.

У конкурсі читців творів Тараса Шевченка гран-прі отримала магістрантка ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Валентина Колос. Перше місце було присуджено Максиму Попову, друге місце — студентці ННІ української філології та соціальних комунікацій Вікторії Нянько, третє місце — студентці ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Маргариті Чернець. Подяками за участь у конкурсі читців були відзначені студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій Орина Шевцова, яка виконала пісню за віршем Тараса Шевченка «Вітер з гаєм розмовляє» та власною музикою; одинадцятикласниця ЗСШ № 2 міста Кам’янки Яна Косюк, студентка 2-го курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Вікторія Недзельська, студент ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Володимир Ільїн, учениця 5 класу спеціалізованої школи міста Черкас Аліна Клименко.

Чотири переможці конкурсу читців отримали грошові відзнаки.