вул. О. Дашковича, 22, корпус №2, м. Черкаси

Звернення ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка

Шановні колеги! 

Перед нами постало випробування, яке нас має ще більше згуртувати, а також мотивувати розвивати нові форми освітнього процесу.
Наступні тижні ми працюємо в дистанційному режимі, надаючи якісні освітні послуги студентам і використовуючи цей час для особистого професійного вдосконалення.
Нагадую, що для координації наших зусиль щодо дистанційного навчання функціонує сайт навчально-методичного відділу. Там розміщено методичні рекомендації для викладачів, керівників структурних підрозділів, зразки документів і роз’яснення щодо організації освітнього процесу для студентів та іншу корисну інформацію для університетської спільноти.
Навчально-методичний відділ також розміщує на цьому сайті детальні інструкції щодо засобів для дистанційного навчання та запрошує всіх викладачів приєднатися до університетської спільноти в популярних месенджерах для оперативного інформування.
Закликаю директорів інститутів, деканів факультетів, завідувачів кафедр чітко і неухильно дотримуватися цих інструкцій і завдань, контролювати проведення дистанційних занять згідно з розкладом, надавати методичну й організаційну допомогу викладачам у формуванні електронних курсів і приєднанні до них студентів.
Звертаюся також до студентів.
Ми не розбіглися на канікули! Ми працюємо інтенсивно і злагоджено! Ми лише змінюємо форму спілкування – з очної на дистанційну.
Насамперед закликаю кожного з вас бути відповідальними за особисте здоров’я і здоров’я близьких людей. Карантин вимагає уникати контактів, виходити в людні місця лише у разі крайньої необхідності.
Давайте використаємо вивільнений час для навчання та самовдосконалення. Чітко виконуйте інструкції від дирекцій/деканатів, викладачів і старост, а також скористайтеся додатковими можливостями для навчання, які надає світова освітня спільнота на платформах Prometeus`i, Coursera та інших.
Переконаний, що форс-мажор нас згуртує та надасть натхнення на оновлення змісту і форм навчання.
Усім здоров’я, наснаги і взаємопідтримки!
Ректор Олександр Черевко

***Довідково від навчально-методичного відділу:
Викладачам. Для доступу до інструкцій на сайті викладачам потрібно обрати на сайті університету розділ Університет > Освітня діяльність, зареєструватися (кнопка праворуч вгорі) та відкрити сторінку Викладачу.
Студентам. Для доступу до інструкцій потрібно обрати на сайті університету розділ Університет > Освітня діяльність, зареєструватися (кнопка праворуч вгорі) та відкрити сторінку Студенту.