Студенти відвідали екскурсію до плазмо центру «Біофарм»

Екскурсія до плазмо центру «Біофарм».

30.11 за ініціативою студентської ради університету разом з благодійним сектором, студенти відвідали Плазмацентр, де можна стати донором плазми або крові.

«Нам пощастило потрапити на лекцію «кордони між одне одним» запрошеного спікера Любов Петрусевич. Студенти мали змогу задати запитання, взяти участь у невеличкому дослідженні визначення кордонів. Екскурсія Плазмацентром мені особливо сподобалась, адже нас провели до самої лабораторії, показали як відбувається передача плазми, де проходять перевірки аналізів і ще багато цікавого. В кінці ми ще й отримали купони на знижки у заклади, косметичні процедури і навіть СТО! Неймовірно вдячна Biopharma plasma за таку можливість і запрошую всіх ставати донором і робити добру справу разом!», — поділилась з нами голова благодійного сектору Назаренко Діана-Крістіна.

«Донорство – це круто!
Процедура донації плазми проводиться методом плазмаферезу. Це сприяє оздоровленню організму та є профілактикою:
– сезонних алергій;
– серцево-судинних захворювань(інсульту, інфаркту, гіпертонії);
– сприяє очищенню судин від шлаків, токсинів, холестерину;
– регулярні донації зміцнюють імунітет та сприяють покращенню стану шкіри.
Щоб стати донором плазми крові потрібно:
– вік +18
– вага від 50 кг
– паспорт, ідентифікаційний код
– легке харчування перед донацією
– дотримуватись питного режиму.
Із плазми крові ми виготовляємо ліки, які вкрай необхідні військовим та цивільним», —
розповіла маркетолог закладу Аліна Костенко.

Студенти були задоволені відвідуванням закладу, тому ми не плануємо зупинятись на цьому. Запрошуємо вас відвідати Плазмацентр «Біофарма» та подарувати комусь життя!