Гаценко В’ячеслав Петрович

старший викладач кафедри ТМФВ та спортивних ігор.

Народився 23 серпня 1961 року в селищі міського типу Ржищів Київської області. У 1976 році вступив до Ржищівського педагогічного училища на спеціальність «вчитель праці та креслення», яке закінчив у 1980 році. Працював учителем у школі села Головеньки Немирівського району Вінницької області. Того ж року був призваний до лав Радянської армії. Проходив військову службу на території Таджикістану як прикордонник, а згодом в спеціальному підрозділі в демократичній республіці Афганістан. По завершенню військової служби в 1983 році працював учителем фізичної культури в селі Червона Слобода Черкаської області. В цьому ж році став студентом факультету фізичного виховання Черкаського педагогічного інституту. Спілкування з викладачами, любов до спорту і фізкультури сприяли успішному навчанню. Навчався відмінно, отримав стипендію імені Леніна і брав участь у змаганнях різних рівнів. Отримавши диплом у 1987 році, був прийнятий на посаду викладача-асистента кафедри ТМФВ. Такі викладачі як Іващенко В. П., Фролов В. П., Чипиленко Л. І. всіляко підтримували молодого викладача, сприяли становленню і формуванню його як педагога. Старший викладач Гаценко В. П. і донині працює на кафедрі ТМФВ та спортивних ігор; викладає такі дисципліни як: «Теорія і методика гімнастики», «Теорія і методика спортивних двобоїв», «Організація спортивно-мистецьких заходів», «Реабілітація засобами гімнастики», «СПУ». Виконує обов’язки куратора групи, бере активну участь у підготовці та проведенні спортивних, мистецьких та виховних заходів. Є співавтором підручника «Теорія і методика фізичного виховання», виданого в двох томах, та автором наукових публікацій. Також є учасником наукових конференцій та семінарів.